top of page

The Vision Process

האקדמיה לשלום

GettyImages-1272319404_ravid.jpg

מצא את השלום והאיזון הפנימי בכל רגע...

תהליך מימוש החזון לחיים מודעים

היי אני ענת וזאת אמונתי

"עד שתהפוך את הלא מודע שלך למודע,
הוא יכוון את חייך ואתה תקרא לזה גורל״

סי.ג׳י. יונג

למי אני יכולה לעזור

למי שמבקש זרימה מלאה בכל חלקי גופו וחייו ומבקש לפתור כאב גופני, רגשי, קושי במערכת יחסים, התמודדות עם פרידה ושינוי ומוכן לבניית כלים הכרתיים יציבים להטמיע את יכולותיו הגבוהות בחייו.

מה קורה בפגישה

בפגישה האישית נבנה מרחב בטוח המוקדש להתבוננות על שורשי החוויה שלך, ריפוי גורמי הסבל הלא רצוניים, להזרים אור, ולחזק את המקום החשוך,

שהחוויה באה לעורר ולימוד. נבנה 21 יום תרגול עצמי פשוט כדי לעגן את הלימוד בחיים. 
 

Minimal Desk

היכן הפגישה

הפגישה נערכת בחיפה או בזום לבחירתך

אורך המפגש הינו 90 דקות

וממשיך עם 21 יום התבוננות, כתיבה וחניכה אישית

כמה זה עולה לי

המחיר לפגישה והחניכה הינו

240

התשלום מראש וניתן לשלמו בביט, בפאיפל או בהעברה בנקאית

Beach Meditation

נעים להכיר

שמי ענת פינגולד, בת 47, נשואה ואמא לבת מדהימה. חיפאית במקור ולאחרונה חזרתי לארץ אחרי חמש שנים בגרמניה שם ניהלתי עם בעלי מרכז לבריאות בו העברתי סדנאות יוגה, מדיטציה ומינדפול ליבינג, לאנשים שהגיעו אלינו במיוחד מכל קצוות אירופה.

את דרכי הרוחנית והרצון להבריא את עצמי התחלתי לאחר שעבדתי מספר שנים בעולם הסטארטאפ המלחיץ, שגרם לי למגרנות בילתי פוסקות והביא אותי לנקודות ייאוש עמוקות שמתוכן למדתי לרפא את עצמי ולראות את היופי הטמון בכל רגע. מאז עברו 20 שנה בהן לומדת ומלמדת את הדרך לשחרור פנימי.

הנני טרפיסטית, מורה ליוגה, מדיטציה ולמינדפול ליבינג, מטפלת בקונטלציית הצללים, מאמנת בריאות ומדריכה רוחנית שמדריכה אנשים למיצוי הפוטנציאל האישי, הזוגי והמקצועי שלהם.

Anat-3.jpg
Family Portrait

מה אומרים לקוחות מרוצים

שימרית

בון, גרמניה

"תחושותיי מהמפגש הן טובות מאוד. במפגש התבוננו יחד על תפיסת העולם והאתגרים שלי בתוכה, וענת הכניסה פרספקטיבה נוספת של זיהוי ומודעות. יצאתי עם הרגשה שאני מסוגלת להיות יותר מודעת לדברים שמערערים, לא לפחד מהם וללמוד מהם. השפה של ענת היא שפה של אנרגיה ורגשות,  שפה שקרובה אליי ושאפשרה תקשורת פורה. ענת מעניקה מתובנותיה מכל הלב, מבלי להסתכל על השעון, זורמת עם הבנאדם בקשב ורגישות, ומורגש שהעבודה שלה עם מי שמולה היא אך ורק לטובתו, לעזרה עבורו, להתפתחות שלו, ומתוך כבוד ואהבה מקסימליים למי שממול. תודה רבה ענת היקרה🙏❤"

״

ביאטריס

קאסל, גרמניה

"העבודה עם ענת כל כך מאירת עיניים. רוחה והדרך השלווה האוהבת והשובבה שלה לא נותנות לך את ההרגשה שאתה בפגישה טיפולית אלא בשיחה עם חבר קרוב.

היא הסבירה ודמיינה את הדפוסים שלי כל כך ברור  שלא יכולתי להבין למה אני נאבקת עם ה"ריבוע הכתום" שלי במשך כל חיי. תוך יום אחד הקצר, האנרגיה שלי עברה לחלוטין והתפוז הוסר מהתפיסה שלי. יש לי גם כלי לעבוד איתו ברגע שהכתום חוזר. אני מרגישה הרבה יותר קל עכשיו ואפילו יכולה להרגיש את הקלילות לא רק במוחי אלא גם בגוף שלי. חסימות קבועות בצוואר ובכתפיים נעלמו. אני מבחינה אצלי בהלך רוח שונה.

אני באמת מסתגלת גם לצד הרוחני של ענת. היא מלמדת רוחניות בצורה מאוד קלה ואפשר להרגיש שהיא עשתה כברת דרך וצברה ניסיון רב ותובנות עמוקות בדרך הזו."

״

אנה

המבורג, גרמניה

"כל כך הרבה דברים שהייתי רוצה לומר לענת, אבל אתמצת את עצמי לשלוש: ענת היא אדם מדהים ונדיב, ההפתעתי מאוד מבחינתי אישית שאפשר לעשות עבודת עומק ולהתחבר באמת לאנשים דרך האינטרנט, ולסיום, לקחתי את התובנות והלמידה לחיי האישיים והמקצועיים.

אני רוצה להודות לענת במיוחד על הזמן והתשומת לב הנוספת שהעניקה לי לאורך המפגשים איתה."

״

White Sand and Stone

לקביעת מועד לפגישה איתי

אנא שלחו לי הודעת ווטסאפ

או שילחו לי הודעה במייל anatagaia@gmail.com


 

personal meeting

היום יותר מתמיד יש קריאה לריפוי

עיצוב ואסטרטגיה שיווקית גאיה

bottom of page